בניית עמודי נחיתה חדשניים מקצועים לאיקומרס תדמית עסקיים קטלוגיים מניעים לפעולה נכסים דיגילטיים חנויות וירטואליות

בניה ועיצוב עמוד נחיתה

עמוד נחיתה הוא עמוד יחיד שהלקוחות מגיעים אליו על ידי פרסום ממומן ומטרתו לשכנע את הגולש להשאיר פרטי קנייה. על מנת שהדף ישיג מטרה זו הדף צריך להיבנות על ידי בונה אתרים מקצועי המתמחה בכך.

אז אם אתה צריך בניית עמוד נחיתה שימיר עבורך תוצאות מיידיות ויניע לפעולה את הגולש ליצירת קשר איתך במיידי – פשוט צור קשר עכשיו בלי להתבחבש עוד 🙂 אנחנו עם מעל 15 שנות ניסיון כבר פיצחנו את הנוסחה ליצירת דף נחיתה מושלם!

Source:@Irfan Munawar / LottieFiles

הצלחת עמוד הנחיתה שלך, זה המטרה שלנו.

קצת מידע על עמודי נחיתה

הפקת עמודי נחיתה ועיצוב עמודי נחיתה כוללות את מיקום התוכן, שימוש בכותרות בולטות שמצליחות להעביר מסר ברור וחד, הנעה לפעולה וטופס פרטי התקשרות והמיקום שלו כל אלו מתבצעים על איש מקצוע. 

עיצוב דף הנחיתה כולל אלמנטים ותוכן הדף כולל עיצובים מעניינים כולל השארת עמודי תודה.

 המבצע של בניית עמודי נחיתה מתבצעת על איש מקצוע.

מטרת עמוד נחיתה הוא לתת מידע קונקרטי לגולש, בלי משחקים, ישר ולעניין, לאחר שהגולש מקבל את המידע המטרה שלנו הוא להניע אותו לפעולה, כלומר להשאיר פרטי יצירת קשר, כמו : שם מלא, מייל, טלפון וכדומה. ומשם כבר אנחנו יכולים ליצור איתו קשר ולהשיג את המטרה שלנו. הנעה נוספת לפעולה היא כמובן – סליקה, לגרום לגולש לרכוש את המוצר שלנו ישירות!

בניית דפי נחיתה תכנון ועיצוב נועדו להשגת לידים לאתר

עיצוב ובניית עמוד נחיתה מוצלח זה דבר שלא כדאי לעשות לבד. נכון. זה אפשרי.. אבל השאלה מה התוצאה הסופית, אם אין לך ניסיון או התמחות כדאי שתפנה למומחה דפי נחיתה 🙂

עמודי נחיתה לדוגמא

היסטוריית דפי נחיתה שבנינו

5/5
0
השנה בה בנינו עמוד נחיתה ראשון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פרוייקטים מוצלחים
% 0
שירות אישי, יעוץ והדרכה לאורך כל הפרויקט