הפקת סרטוני תלת מימד

אנחנו יוצרים לך תוכן תלת מימד בוטיק, עשיר ויוקרתי בעזרת כלים של המחר ונראות מופלאה – בהפקת סרטון תלת מימד 3D ברמה גבוהה שגורמת לגולש לומר וואוו! סרטוני תלת מימד הסברתיים או שיווקים לשימוש ברחבי הרשת ובכל מדיה שתרצו. אנחנו יכולים לקחת דמות מתמונה וליצור ממנה דמות תלת מימדית בהתאמה אישית, אתה הפרזנטור של העסק שלך בדמות 3D מגניבה, מושכת ומוכרת!

בעזרת תסריט מדויק ומעניין, קריינות מקצועית, אפקטים מיוחדים וייחודיים, סאונד אפקטס מרהיבים ומוסיקת רקע מתאימה ועוד תיבולים אישיים 🙂

בין לקוחותינו, ישנם סוכנויות פרסום ושיווק רבים מכל רחבי העולם. הוכחנו את המיומנות שלנו על ידי מתן מודלים 3D מדהימים שתופסים את תשומת הלב של משתמשים.

הצוות שלנו אמנים, יצירתיים ומוסמכים 3D עובדים לפי השראה וחשיבה מחוץ לקופסא על כל מודל 3D כדי לספק  תוכן תלת מימדי מתואם לחזון של הלקוח. 

נשמח לעזור לכם בפרויקט הפקת  ויצירת סרטון הדמיית תלת מימד, סרטון תדמית אנימציה תלת מימד או סרטוני מוצר בהדמייה תלת מימדית

Source:@Jb Noel / LottieFiles

סרטוני תלת מימד –  3D יש יתרון של שימור זיכרון הצופה במוח של כמעט 5 פעמים יותר מאשר סרטוניח דו מימד – 2D. עיניים אנושיות תופוסות עומק ונפח, ושימוש במודלים תלת מימדיים יהפכו את הסרטון שלך למנצח.
זה קורה כי באמצעות מודלים תלת מימדיים אפשר להעביר רעיונות אלמנטים דמויות ואובייקטים בצורה מוחשית ואמיתית.
סרטון תלת מימד מספק אפשרות טובה יותר להראות יתרונות של מוצר בצורה מושלמת ומקורית.

למה להשתמש בשירותים שלנו?
אנו יכולים לייצר מודלים של תלת מימד  (3D) עבור מדיה של ודיאו, סרטון תלת מימדי שיווקי, הסברתי, מכירתי וכו' תלת מימד מודפס, קטלוגים, חוברות, סלילי פרסום, באנר פרסומי ובאנר וידאו, ועוד האפשרויות הן אינסופיות, באמת.
אנחנו הצוות הנכון של אמני תלת מימד ומוכן לשתף פעולה עם סוכנויות פרסום ושיווק שונים, מסוכנויות גדולות עם תקציבים גדולים וגם עם עסקים קטנים עם תקציב מוגבל.
אנו משתפים פעולה גם עם חברות מיקור חוץ המתמקדים ביצירת מודלים תלת מימד מוכנים להנפשה לכל צורך.

אנחנו יוצרים דמויות והדמיות תלת מימד בהתאמה אישית , אתה הפרזנטור של העסק שלך בדמות תלת מימד!
אנו יוצרים מודלים 3D מציאותיים וקרטוניים שבקושי אפשר להבחין אם האובייקט אמיתי או הדמייתי.
הפרסומת שלך תהיה אטרקטיבית יותר בשל תאורה נכונה, מרקם, גוונים, סאונד אפקט, רקעים, אלמנטים תלת מימדיים, השתקפויות, וכו '

סרטון תלת מימד בהתאמה אישית לדוגמא

הפקת סרטון תלת מימד עבור אסיה מדיקל, הפרזנטור, ד"ר דין קרן בדמות תלת מימדית של עצמו שהופקה ע"י אנימטור, ריגר ותלתיסט , בסרטון התלת מימדי משולבים רקעים ואלמנטים תלת מימדיים,  מוסיקת רקע וסאונד אפקט, צילום גרין סקרין, הקלטות קול באולפן, כתיבת תסריט מדויק וחד המעביר את המסר, כותרות ואלמנטים מיוחדים. 

הסרטון הופק למטרת קמפיין מודעות לטיפול חדשני.

הפקת סרטון תלת מימד שיווקי הסברתי

יצירה והפקת סרטון תלת מימד הסברתי ושיווקי עבור מוצר פורץ דרך בתחום הפקת חשמל לחברת טורבוג'ן, הסרטון התלת מימדי הופק ברמה גבוהה בשיתוף אנימטור, תלתיסט וריגר וייוצא ברמה גבוהה בכדי להעביר מסר של הסברה ושיווק לחשיפת המוצר והטכנולגיה, בהפקת הסרטון נעשה שימוש באובייקטים תלת מימד בהתאמה אישית כולל הדמיית בניין משרדים מפואר הטענת חשמל לכלל המוצרים בבנין וכן הטענת חשמל לרכבים ולמתן חשמל לשימוש נרחב לכל התושבים. בנוסף בכדי להעביר מסר חד יש שימוש במוסיקה וסאונד אפקטס מדויק ובקריינות מדיוקת וכמובן שימוש בטקסים תלת מימדיים להעברת מסרים וכותרות.

הפקת סרטון מוצר אנימציה | תלת מימד

פרויקט יצירה והפקה של סרטון תלת מימדי עבור מוצר לחברת הייר פור2 , בסרטון אנחנו עוזרים ללקוח לקדם מוצר באמצעות מידול תלת מימדי של המוצר – ספריי סיבים למילוי שיער דליל, הסרטון הופק בשילוב של עריכת וידאו ותלת מימד, עם אנימציה ובשילוב אפקטים תלת מימדיים, רקעים דינמיים, סאונד אפקטס, קריינות ומסיקת רקע תואמת ביחד עם כניסת טקסטים באנימציה שתעזור לקדם ולמכור את המוצר.

הפקת סרטוני תלת מימד

מוצר שמשדר יוקרה, סמכות וביטחון לצופה - הנוסחה הכי טובה לייעול הפרויקט שלך - רוצה לשמוע יותר על סרטוני תלת מימד שיווקיים והסברתיים?

רוצה שגם לך יהיה סרטון תלת מימד בהתאמה אישית?

השאר פרטים ומיד חוזרים אליך 🙂
כן, אני רוצה תוצר תלת מימדי!

רוצה פרויקט מנצח?

השאירו פרטים ומיד חוזרים

Source:@Irfan Munawar / LottieFiles

מלאו את הטופס ונחזור אליך ממש מהר – עם יעוץ והצעת מחיר עבור הפרויקט החשוב הבא שלך