עיצוב אתרים מעוצבים מקצועים מניבים איקומרס תדמיתיים עסקיים קטלוגיים מניעים לפעולה נכסים דיגילטיים חנויות וירטואליות

בניית אתרים מצריכה ידע טכני מצד אחד, ומצד שני כישורי עיצוב לא מובטלים. כפי שבעסק פיזי הנראות והאסתטיקה חשובים מאוד, גם באתר אינטרנט לרכיבים אלו חשיבות עליונה. מלבד העניין האסתטי, לעיצוב אתרים ברמה גבוהה יש השפעה רבה על חוויית המשתמש, ולפיכך על קידום האתר והגדלת התנועה בו. אנחנו סטודיו לעיצוב אתרים שמעצב עבורך אתר אינטרנט בעיצוב והתאמה אישית לעסק ולחזון שלך. הנראות הדיגיטלית היא כלי עצום להצלחת האתר וגורם משפיע עבור קהל היעד והגולשים ברשת.

Source:@Irfan Munawar / LottieFiles

הצלחת עיצוב האתר שלך, זה המטרה שלנו.

בין שירותי הדיגיטל שאנחנו מציעים בהתאמה אישית | Custom Made: עיצוב מיוחד לאתרי אינטרנט

עיצוב אתר אינטרנט הוא הליך הדורש מיומנות, ניסיון וכישרון שרוכשים במהלך השנים, תן לנו צ'אנס לעזור לך ותהיה מופתע גם מהתוצר, גם מהזריזות וגם מהמחיר 🙂

סוגי האתרים שאנחנו בונים, מעצבים ומקדמים

5/5
0
השנה בה עיצבנו את האתר הראשון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פרוייקטים מוצלחים
% 0
שירות אישי, יעוץ והדרכה לאורך כל התהליך

שאלות ותשובות

כדי להבין זאת לעומק יש להכיר את המונח "חוויית משתמש" (User Experience או בקיצור UX). לחוויית משתמש ישנם מספר רכיבים:

  • שימושיות (Usability): הפונקציות הקיימות לשימוש המשתמש, וקלות השימוש בהן.
  • אסתטיקה (:(UI העיצוב הכללי של האתר, וכמה הוא נעים לעין ומקל על הגלישה. הצבעים השולטים באתר, סוג הפונט וגודלו ושימוש באמצעים גרפיים שונים משפיעים על חוויית המשתמש וקובעים אם נעים לגלוש באתר או לא.
  • אמינות: העברה של מידע אמין למשתמש.

אכן, ניתן לראות כי לעיצוב ישנו השפעה רבה על חוויית המשתמש. הסיבה שחוויית משתמש כל כך חשובה היא שהאלגוריתם של גוגל יודע לזהות כאשר משתמשים גולשים זמן רב באתר או אם הם נכנסים ויוצאים לאחר זמן קצר. אתרים בהם גולשים שוהים למשך זמן רב מסווגים כאיכותיים ולכן ממוקמים בראש תוצאות החיפוש.

עיצוב אתר תדמית

אתר תדמית הוא אתר המשווק את העסק ומכיל מידע רלוונטי אודותיו. אתר התדמית הוא הפנים הדיגיטליות של העסק וחשוב לדאוג שפנים אלו יהיו יפות. לעיצוב אתרים תפקיד חשוב בכך.

 

עיצוב דף נחיתה

מטרתו של דף נחיתה הוא שלקוחות פוטנציאליים ישאירו פרטים, ואתם כעסק תיצרו איתם קשר ותעשו מכירה. דף נחיתה המעוצב באופן שתופס את העין ומדגיש את המידע השיווקי החשוב יגדיל את הסיכוי שגולש אחר ישאיר את פרטיו.

 

עיצוב עמוד מכירה

עיצוב עמוד מכירה צריך להיות אסתטי ונוח על מנת שלקוחות פוטנציאליים ייהנו בעת הרכישה ויקבלו רושם טוב מהעסק. דפי רכישה שמעוצבים שצורה לא נוחה יוצרים רושם רע – וחבל.  

לצפיה בדוגמאות עיצוב אתרים

רוצה פרויקט מנצח?

השאירו פרטים ומיד חוזרים

Source:@Irfan Munawar / LottieFiles

מלאו את הטופס ונחזור אליך ממש מהר – עם יעוץ והצעת מחיר עבור הפרויקט החשוב הבא שלך