קידום אתרים בגוגל מקצועי לעמוד הראשון איקומרס תדמית עסקיים קטלוגיים מניעים לפעולה נכסים דיגיטליים חנויות וירטואליות

קידום אתרים

אחד האלמנטים החשובים ביותר בעולם של בניית אתרים הוא קידום האתר במנועי חיפוש. לאחר שהשקענו ופיתחנו את האתר, נדרשות מאיתנו מספר פעולות על מנת שהאתר יגיע לראש תוצאות החיפוש הרלוונטיות בגוגל כדי שגולשים אכן יגיעו לאתר שלנו, יגלשו בו ואולי גם יוציאו בו כסף. אז איך מקדמים אתרים ואיך מגיעים לעמוד הראשון בגוגל?

 

SEO – קידום אתרים

הדרך המרכזית של גולשים שלא מכירים את האתר שלנו להגיע אליו היא באמצעות גוגל. בגוגל מזינים שאילתות, והאלגוריתם מאתר אתרים המכילים את מילות המפתח הרלוונטיות ונחשבים לאיכותיים יותר מאתרים אחרים. קידום אתר בגוגל זה לא דבר פשוט, בעיקר כאשר ישנם אתרים רבים שמנסים להגיע לראש תוצאות החיפוש. כדי להצליח אנחנו נדרשים לבצע מספר פעולות.

Source:@Irfan Munawar / LottieFiles

הצלחת האתר שלך, זה המטרה שלנו.

בין שירותי הדיגיטל שאנחנו מציעים: קידום אתרים בגוגל עם מחקר מילות מפתח, קישורים חיצוניים וכתיבת תוכן

שאלות ותשובות

SEO – קידום אתרים

הדרך המרכזית של גולשים שלא מכירים את האתר שלנו להגיע אליו היא באמצעות גוגל. בגוגל מזינים שאילתות, והאלגוריתם מאתר אתרים המכילים את מילות המפתח הרלוונטיות ונחשבים לאיכותיים יותר מאתרים אחרים. קידום אתר בגוגל זה לא דבר פשוט, בעיקר כאשר ישנם אתרים רבים שמנסים להגיע לראש תוצאות החיפוש. כדי להצליח אנחנו נדרשים לבצע מספר פעולות שעל חלקן נעבור במאמר זה. אם ברצונך לקרוא פירוט ממש נרחב לחץ כאן > איך לקדם אתרים – מדריך שלם לקידום אתרים

מיקום קישורים

אחת הדרכים להעלות את הרלוונטיות של האתר בעיני גוגל היא מיקום קישורים חיצוניים (כלומר קישורים לאתר שלנו הממוקמים באתרים אחרים) וכן קישורים פנימיים (קישורים באתר שלנו המקשרים לעמוד אחר באתר). לשני סוגי הקישורים ישנה חשיבות רבה לקידום אתרים, מכיוון שאתר אליו ישנם קישורים רבים נתפס כרלוונטי ולפיכך דירוגו עולה בגוגל.

התאמה למובייל

אסטרטגיית קידום אתר טובה חייבת לכלול התאמה של האתר למובייל, ולמעשה לכל מסך מכל גודל. כיום נתח הולך וגדל מהגלישה באינטרנט מבוצע מטלפונים ניידים, וכדי שגולשים יגלשו מהנייד באופן נוח יש להתאים את האתר לגודל מסך של טלפון נייד.

חוויית משתמש

חוויית משתמש היא מונח חשוב מאוד בכל מה שקשור לקידום אתרים. חוויית המשתמש מתייחסת לחוויית הגלישה באתר מנקודת מבטו של המשתמש – האם האתר נטען מהר? האם הוא מעוצב באופן נוח לקריאה? האם קל לנווט בו?

חוויית משתמש חשובה לא רק כדי לשרת את אותו המשתמש הספציפי שנכנס עכשיו לאתר, אלא גם כדי לקדם את האתר במנוע חיפוש. גוגל מזהה כאשר משתמשים יוצאים לאחר זמן מועט מאתר ו"מענישה" את האתר בדירוג, ולכן חשוב לדאוג שהגלישה באתר תהיה נעימה.

קידום אתר בסיסי

קידום האתר שלך בצורה בסיסית
495 בחודש
 • 3 קישורים חיצוניים
 • 3 מאמרים
 • תמיכה במייל

קידום אתר מתקדם

קידום האתר שלך בצורה מתקדמת
745 בחודש
 • 5 קישורים חיצוניים
 • 5 מאמרים
 • תמיכה במייל
 • תמיכה בטלפון
פופולרי

קידום אתר פרו

קידום האתר שלך בצורה של טיל
1295 בחודש
 • 10 קישורים חיצוניים
 • 10 מאמרים
 • מחקר מילים
 • תמיכה במייל
 • תמיכה בטלפון
משתלם

קדיום אתרים הוא דבר מסובך הדורש ידע והשקעה רבה, אנחנו משתמשים בכלים מקצועיים, בתוכונות חדשניות ותוכן איכותי כדי לקדם את האתר שלך הכי גבוהה שאפשר.

אתרי אינטרנט מקודמים לדוגמא

סוגי האתרים שאנחנו בונים, מעצבים ומקדמים

5/5
0
השנה בה בנינו את האתר הראשון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פרוייקטים מוצלחים
% 0
שירות אישי, יעוץ והדרכה לאורך כל התהליך

רוצה פרויקט מנצח?

השאירו פרטים ומיד חוזרים

Source:@Irfan Munawar / LottieFiles

מלאו את הטופס ונחזור אליך ממש מהר – עם יעוץ והצעת מחיר עבור הפרויקט החשוב הבא שלך